Americká hypotéka bez registru – nebankovní hypotéky ihned

Požadujete nebankovní půjčku bez složitého prověřování a za výhodných podmínek?
Chcete si pořídit nemovitost nebo rekonstruovat své bydlení?
Potřebujete peníze na cokoliv?
Využijte nebankovní americkou hypotéku bez registru!

Chcete si o půjčku zažádat? Rychlá online žádost o půjčku je vám k dispozici.

Co je americká hypotéka

Americká hypotéka je neúčelový nebankovní úvěr, který je zajištěn zástavním právem k nemovitosti (bytu i družstevního, rodinného domu, komerční nemovitosti). Hlavním kladem je skutečnost, že u něj klient nemusí uvádět účel použití.

Znamená to, že finanční prostředky z americké hypotéky můžete použít na cokoliv (bydlení, nákup nemovitosti, vybavení domácnosti, refinancování stávajících úvěrů, koupě auta, podnikání, oddlužení nemovitosti, vyplacení exekucí a dražeb atd.).

Americká hypotéka a její využití
Nebankovní americkou hypotéku také využívají začínající podnikatelé, pro které je to jedna z mála možností, jak získat úvěr na rozjezd svého podnikání.

Výhodným řešením majetkového vypořádání je americká hypotéka i pro rozvádějící se manžele, pokud nemají dostatek hotovosti pro finanční vypořádání po rozvodu.

Americká hypotéka bez registru je ideálním řešením jak si půjčit peníze za poměrně výhodným úrokových podmínek. Jedinou podmínkou je ručení nemovitostí.

Nebankovní americká hypotéka bez registru – její výhody
–» nebankovní hypotéky mají nízkou úrokovou sazbu
–» peníze můžete použít na cokoliv
–» americkou hypotéku můžete splatit kdykoliv bez sankcí
–» nemusíte mít sjednané životní pojištění
–» bez náhledu do registru dlužníků
–» nebudete platit žádné poplatky za vedení úvěrového účtu
–» ručit můžete i nemovitostí rodičů apod.
–» neplatíte žádné poplatky předem
Doba splatnosti nebankovní hypotéky
Doba splatnosti nebankovní hypotéky bez registru je maximálně 20 let. Měsíční splátky jsou rozložené na delší časové období a nezatěžují tak váš rodinný rozpočet. Nenutíme vás do založení úvěrového účtu a placení zbytečných poplatků za jeho vedení.

Vyřízení nebankovní americké hypotéky je snadné
Máte-li zájem o nebankovní hypotéku, vyplňte prosím jednoduchou online žádost. Do 24 hodin Vás bude kontaktovat náš úvěrový poradce, který s Vámi dopodrobna probere podmínky americké hypotéky a navrhne co možná nejvýhodnější řešení vaší situace a to vše ZDARMA.

You may also like...