Typy půjček, které nabízíme na www.pujcky-nabidka.cz

Rychlá půjčka

Nebankovní rychlá půjčka je expresně schválena do 24 hodin od dodání základních podkladů. Peníze u rychlé půjčky vyplácíme ihned, nečekáme na zápis do katastru nemovitostí. U nebankovní rychlé půjčky nenahlížíme do registru dlužníků. Pokud potřebujete rychle peníze je rychlá půjčka to správné řešení.

Půjčky bez registru

Tento typ půjčky je určen žadatelům o půjčku, kteří mají negativní záznamy v registrech dlužníků (bankovním a nebankovním registru). Při schválení půjčky bez registru ihned nejsou tyto úvěrové registry prověřovány, anebo jsou negativní záznamy v registrech tolerovány. Půjčky bez registru poskytujeme ihned v co nejkratším možném termínu.

Půjčky ihned

Půjčky ihned jsou mimořádně jednoduché a rychlé a jsou určeny žadatelům, kteří potřebují rychle řešit nedostatek financí.
Půjčky ihned poskytujeme až na 20 let. Možnost použít i na vyplacení exekucí, rychlé získání financí apod.

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčky bez doložení příjmu a bez nahlížení do úvěrových registrů je vhodná pro žadatele, kteří mají nepravidelné měsíční příjmy, jako jsou podnikatele i začínající atd. Půjčka bez doložení příjmu se poskytuje na financování bydlení (na rekonstrukci nebo nákup nemovitosti).

Podnikatelský úvěr

Podnikatelský úvěr využívají podnikatelé na rozvoj podnikání, konsolidaci úvěrů, vyplacení exekucí atd. U podnikatelského úvěru nenahlížíme do registru dlužníků a nepožadujeme potvrzení příjmu!). Podnikatelský úvěr je vhodný pro začínající podnikatele. Pokud má žadatel závazky (finanční úřad, zdravotní pojišťovna, správa sociálního zabezpečení, exekuce, zástavy) vyplatíme je! Peníze u podnikatelského úvěru vyplácím ihned po podpisu smlouvy!

Půjčka na vyplacení exekuce

Máte exekuce a chcete je vyplatit půjčkou na vyplacení exekucí? Naše společnost vše vyřídí za vás! Zastoupíme Vás při jednání s exekutory a vyplatíme všechny vaše exekuce, exekutorské zástavy, soudcovské zástavní práva, dražby nebo jen zástavní práva, které váznou na vaší nemovitosti. Vyřízení půjčky na exekuce je velmi rychlé.

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky poskytujeme i žadatelům se záznamy v registru dlužníku. Půjčky můžete použít na cokoliv. U některého typu půjček nevyžadujeme potvrzení příjmu.
Nebankovní půjčka se poskytuje od 100.000 do 50.000.000 je vždy oproti zástavě nemovitosti se splatností až 20 let!

Americká hypotéka

Nebankovní americká hypotéka je dlouhodobá půjčka, u které se nenahlíží do registru dlužníků. Americkou hypotéku můžete použít na cokoliv. Americká hypotéka bez registru je možná i bez doložení příjmu v případě, že se nejedná o spotřebitelský úvěr.

Konsolidace půjček

Pokud máte několik půjček, úvěrů nebo kreditních karet a chcete všechny vaše splátky sjednotit do jedné menší, je konsolidace půjček to správné řešení. U konsolidace půjček ušetříte každý měsíc nemalé peníze.

You may also like...