Výhody půjčky

Nebankovní půjčky, které poskytujeme, nabízejí množství výhod oproti půjčkám jiných nebankovních poskytovatelů. Ty nejdůležitější výhody zde uvádíme. Je pak na vás, abyste porovnali naše finanční produkty s jinými nebankovními produkty a vybrali si pro vás tu nejvýhodnější půjčku přesně podle vašich představ

Jestliže budete porovnávat nabídku naší společnosti s konkurenční nabídkou, posuzujte nabídku jako celek a NE jen podle nabídnuté úrokové sazby nebo RPSN (roční procentní sazba nákladů na úvěr).

Na co si dát pozor při výběru půjčky!

Neposuzovat půjčku jen podle úroků! U půjčky se v první řadě sice posuzuje úroková sazba, čím nižší úrok, tím nižší splátka půjčky. Často se ale zapomíná na to, co se stane, pokud žadatel zaplatí splátku později! Doba splatnosti půjčky může být i 20 let a po celou tuto dobu může nastat situace, kdy nebude mít žadatel na splátku (ztráta zaměstnání, nemoc, nečekané výdaje atd.). Některé firmy vám můžou sesplatnit půjčku v případě, když zaplatíte splátku o pár dní později, anebo vám dají vysokou pokutu a nemovitost dají do exekuce, která končí její dražbou!

Zaměřte se zejména na porovnávání těchto parametrů půjčky:

Pozor na úrokovou sazbu! Někteří poskytovatelé uvádějí úrokovou sazbu např. 10% ročně, ale počítají ji každý rok z půjčené částky! Nepočítají úrokovou sazbu z aktuální dlužné částky, která se snižuje! Ve skutečnosti takto počítaný úrok může být i okolo 30%. Vždy si úrokové sazby spočítejte na portálu iDNES.cz úvěrová kalkulačka – Úvěrová kalkulačka vypočítá měsíční splátku z úvěru a zobrazí splátkový kalendář po jednotlivých splátkových obdobích rozdělených na úroky a umoření splátky.
Podmínky sesplatnění půjčky (tj. za jakých podmínek po Vás poskytovatel půjčky může požadovat půjčku splatit ihned – jestli po jedné, dvou, třech atd. nezaplacených splátkách)
Jak vysokou jednorázovou sankci budete muset zaplatit v případě sesplatnění půjčky
Jak vysoký úrok z prodlení popř. smluvní pokutu za každý den prodlení po sesplatnění půjčky budete muset zaplatit
Za jakých podmínek můžete půjčku jednorázově doplatit – jedná se hlavně u nespotřebitelských úvěrů (podnikatelských, na bydlení apod.)

Výhody půjček u nás

Žádné poplatky předem – odhad nemovitosti ZDARMA
Nezávazná nabídka půjčky ZDARMA
Nenahlížíme do registru dlužníků, nevadí nám záznamy žadatele v registrech dlužníků!
V případě, pokud klient nemá na splátku, možnost splátku odložit až o 90 dní bez pokut a sankcí! (Tuto ochranu vám nenabídne ani Banka)
Půjčku můžete kdykoliv jednorázově doplatit bez navýšení (u spotřebitelského úvěru je doplacení bez navýšení podle zákona)
V případě, pokud je úvěr podnikatelský nebo se neřídí zákonem 145/2001 Sb. (není spotřebitelský) je v případě jednorázového doplacení max. navíc 1,5% aktuální dlužné částky (nechceme žádné budoucí úroky tak jako to chtějí některé firmy) U nás tak můžete ušetřit i statisíce v případě předčasného vyplacení půjčky!
Žádné poplatky za vedení účtu
Nemusíte nikde jezdit, přijedeme za vámi
Po schválení půjčky možno zaslat dopředu smlouvy k prostudování
Vyplácíme exekuce a dražby na nemovitostech, rychle a diskrétně
Právní zastoupení v případě exekucí. Jednáme za vás s exekutory nebo věřiteli.

You may also like...