Vyplacení a ukončení exekuce nebo dražby

Máte finanční problémy a hrozí vám exekuce?
Dostali jste od exekutora výzvu k zaplacení exekuce?
Zjistili jste, že na Listu vlastnictví vaší nemovitosti máte nařízení exekuce, exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, exekutorské zástavní právo nebo dokonce dražební vyhlášku?
Řešte svou exekuci včas, čím dříve se začne exekuce řešit, tím méně zaplatíte!

Chcete si o půjčku zažádat? Rychlá online žádost o půjčku je vám k dispozici.

Pro koho je půjčka na exekuci určena

Rychlá nebankovní půjčka na vyplacení exekuce, je určena pro klienty, kteří potřebují vyplatit exekuce, soudcovské a exekutorské zástavní práva nebo už nařízené dražby exekutorem.

Půjčkou na exekuce se také klient může zbavit všech svých dluhů, exekucí – dražby, které váznou na jeho nemovitosti a následovně nemovitost prodat. Exekuce, dražby nebo jiná omezení brání prodeji nemovitosti a budoucí kupce nemovitosti tato omezení odrazují.

Proč využít našich služeb?
Jsme schopni oddlužit klientovu nemovitost od exekucí, dražby, nevýhodných zástav do jednoho týdne! Neprověřujeme žádné registry dlužníků (bankovní a nebankovní registry). Nechceme, aby se klient dostal znovu do exekuce a proto mu nabízíme i ochranu v případě, kdy se dostane do problému se splácením půjčky a to až na dobu 90 dní! Smlouvy vám můžeme zaslat dopředu k prostudování, nemáme co skrývat.

Proč vyplatit exekuce půjčkou?
Rychlým vyplacením exekuce zabráníte zbytečnému navyšování samotné dluhu (exekuce) a to především o úroky z prodlení, nákladů exekuce, odměny exekutora a v poslední řadě i nákladů případné dražby. Poplatky (náklady exekuce) se řídí vyhláškou 330/2001 Sb. a není výjimkou, že někdy převýší samotný dluh několikanásobně.

Pokud klient vlastní jakoukoliv nemovitost (i v podílovém vlastnictví) a dostane exekuci, exekutor jako první nařídí exekuci na nemovitost klienta! Je pak čistě na klientovi, jestli bude chtít řešit exekuci nebo nechá si vydražit nemovitost v dražbě za zlomek její tržní hodnoty!

Podmínky u půjčky na vyplacení exekucí
–» půjčka na exekuce se poskytuje max. do výše 10.000.000,-Kč
–» splatnost nebankovní půjčky na exekuce je max. 20 let
–» zajištění půjčky je vždy zástavou na nemovitosti (stejně jako u banky)
–» možno ručit i nemovitosti třetí osoby (rodičů, známých atd.)
Chci vyplatit a řešit exekuce
V případě, že chcete exekuci na nemovitosti vyplatit, nabízíme vám okamžitou finanční pomoc a kompletní právní servis! S exekutory a věřiteli jedná naše právní kancelář okamžitě za vás. Veškeré exekuce, dluhy a závazky, kterými je zatížená vaše nemovitost, vyplácíme do 7 dnů v závislosti na rychlosti a ochotě věřitelů nebo exekutorských úřadů!

You may also like...